ANDOFF Ankara Off-road Yarışı 8 Mart 2015

Havaların yavaştan ısınmasıyla birlikte insan, içindeki enerjiyi dışarı atma isteğiyle yanıp tutuşuyor. Biz de bu enerjimizi 8 Mart günü Ankara Beytepe’de düzenlenen Off-road yarışını izlemeye giderek atmayı düşündük.

Ankara Off-Road Kulübü(ANDOFF) düzenlediği ANDOFF Ankara Mahalli Kupası ilk yarışını Kadınlar Gününe özel bir etapla Beytepe yapıldı. Yarış öncesinde motosikletçilerin bir gösteri yarışı oldu. Kendimize yüksek ve uygun bir yer arayıp bulduk. Etabın büyük bir kısmını gören yere konuşlandık. Tabiki yarış başladığı zaman etap içinde gezmek olmuyor. O nedenle çektiğimiz görüntülerimizin açıları hep aynı tepeden oldu.

Biz de bu heyecan veren yarışın seyircisi olarak sitemizde fotoğraflarını ve videolarını paylaşıyoruz. İyi seyirler.

Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı Ankara Off-Road Yarışı

ANDOFF-Ankara-Off-road-Yarisi-3

 

Zıplayan Araçlar

Tepeyi Çıkamayanlar

Defender’ı yakalayamayan Jeep ANDOFF Ankara Mahalli Kupası

Samurai’ itekleyen Mitsubishi ANDOFF Ankara Mahalli Kupası Deretepe.Net

Deydirmeden geçen Off-Road Araçları

ANDOFF Ankara Mahalli Kupasında Heyecanlı Dakikalar

 

Son Aramalar

offrod 2015, offroad yazıları, andoff 8 mart 2015 yaris sonuclari, ankara off road yeri neresi, ankarada arazi yarışı, ANKARADA OFROD KULÜPLERİ, ANKARADA OFROD üyelik KULÜPLERİ, yandex andof araba yarışı

2 üzerine düşünceler “ANDOFF Ankara Off-road Yarışı 8 Mart 2015

  1. MaNaZ

    ahaha videoya çok güldüm, baya bi toz yutmuşsunuz anlaşılan, en son “çekmeye değmez” kısmı müthişti 😀 gitmiş kadar olduk, teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.