Hakkımızda

Şener Dağaşan ŞENER DAĞAŞAN 

1983’te kar yağışlı bir Mart gecesinde doğdu. Kendi başına gezmeye 3 yaşında kaybolarak başladı. Gezmeyi ve yeni yerler görmeyi yaşam tarzı olarak benimsedi.  Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Üniversite yıllarında dağcılık ve ilk yardım eğitimleri aldı.  Afsad fotoğrafçılık eğitimlerini tamamladı. Doğa gezileri , fotoğraf çekmek,  rock müzik dinlemek, puzzle ve bilgisayar oyunları  hobilerini oluşturuyor.  Ankara’da yaşıyor.

Şener’in yazıları için : http://www.deretepe.net/author/sener

Editör

MEHMET ALİ MANAZ 

1984’te memur bir ailenin ikinci çocuğu olarak Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Anadolu’da çeşitli illerde tamamladı. Yüksek öğrenim için Ankara’ya yerleşti. Ankara Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Anadolu rock, tenis, masa tenisi, doğa sporları, motosiklet, hobileri arasında sayılabilir. Halen özel bir firmada elektronik mühendisi olarak çalışmaktadır.


Mehmet Ali’nin yazıları için : http://www.deretepe.net/author/mali

sarı saç

ITIR MANAZ YÜNCÜOĞLU (Assolist)

1982 Ağustosunda hesaplamalara göre normalden bir hafta kadar fazla anne karnında kaldıktan sonra “çıkayım bari” dedi. Yaz çocuğu olduğundan hep sarı-yeşil ve maviye âşık, Ekim-Nisan arasını depresif geçirdi. Ebeveyni öğretmen olunca eğitim ve çocukluk hayatını yurdumuzun muhtelif yerlerinde “Yörelerimiz-Türkülerimiz” tadında yaşadı. ODTÜ Gıda Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra iş dünyasındaki çarpıklıklara kafa yormaktan agresif bir filozof haline geldi. Açık Öğretim Halkla İlişkiler okurken bir yandan Kadir Has Üniversitesi’nde MBA yaptı. Şarkıcı mı olsam, dikiş mi diksem, pastane mi açsam, dansçı mı olsam derken profesyonel olarak çalışmadı ve maalesef iş dünyası Assolist’i kaybetti. Neyse ki deretepe.net onu keşfetti de içindeki doğa-tarih-bilgi aşkını yazıya dökmeye başladı. Her an doktoraya başlayabilir, siyasi parti kurabilir, web designer olabilir, ama olmayabilir de. Zamanında kafatasındaki çatlaklar Röntgen filmiyle ispatlanmış olsa da sizden iyi olmasın özünde çok iyidir. Hayvan sevmeyeni, israf edeni, çevreyi kirleteni, plansız insanı sevmez. Profesyonel olarak konuşur, yazar, organizasyon yapar:)


Itır’ın yazıları için: http://www.deretepe.net/author/itir/

Bize, sitemizde bulunan İletişim Formu‘ndan ulaşabilirsiniz.

Son Aramalar

hakkmzda yazlar, ankara üniversitesi elektronik mühendisliği, hüseyin dağaşan, sari yesil, seyit tunç, atilla yüncüoglu, ıtır, ırmaklarla ilgili türküler, ankara elektronik mühendisliği, ıstanbuldere nerede, haluk gökşen, anadolu rock, toros üniversitesi yazılım mühendisliği, emre manaz, bulent kaya erciyes universitesi, türkiyedeki doğa sporları, mehmet kumcağız, masa tenisi ankara, gezi öyküleri, hikaye tarzında gezi yazısı, elektronik mühendisliği, ıtır ılgaz, hüseyin ay fotorafları, ITIR ATİLLA YÜNCÜOĞLU, ıstanbuldere koyu otel

16 üzerine düşünceler “Hakkımızda

 1. Haluk Gökşen

  Tesadüfen bulduğum sitenizde inanın çok eğlenceli vakit geçirdim..Yeni seyahatlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum..:)

 2. bülent batır

  emeğinize sağlık güzel bir site olmuş arkadaşlarıma tavsiye ettim bir yorumumda belirttiğim gibi gezdiğiniz yerlerin navigasyon adreslerinide yazarsanız güzel bir arşiv olur diye düşünüyorum emeğinize sağlık

 3. mustafa altıntaş

  Bir doğasever olarak sitenizi ve gezilerinizi çok beğendim. Assolistinizin son cümlesi çok hoşuma gitti. Hayvan sevmeyeni, israf edeni, çevreyi kirleteni, plansız yaşayanı bende sevmem. Elinize, ayağınıza sağlık.

 4. Assolist

  Mustafa Bey gibi fikirdaşlar görmek ne güzel… Vakit ayırıp ziyaret eden, zahmet edip yorum bırakan herkese yaşanabilir bir dünya, huzurlu hayat ve güzel bir gelecek diliyoruz:)

 5. Ş.Yakut

  yazılarınızı takip ediyorum, yalnız bir önerim var şu temayı değiştirseniz mükemmel olacak siyah siyah içimiz kararıyor vallahi 🙂

 6. Assolist

  Değerli Okurumuz Ş.Yakut,
  Yazılarımızı takip ettiğiniz ve önerinizi paylaştığınız için teşekkür edriz. Görüşleriniz bizim için çok değerli. Sitemizin ikinci yaşını doldurmasına az kaldı ve yakında yeni yazılarımız yayında olacak. İkinci yaşımızla beraber içinizin kararmayacağı, ruhunuzun ferahlayacağı, bilgimizim ve markımızın artacağı deretepe.net ile karşınızda olmaya çalışacağız. Siz en iyisi bizi izlemeye devam edin:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.